طراحی UI & UX

طراحی گرافیکی ، رنگبندی و زیبایی بصری یک اپلیکیشن در کنار حس سادگی و لذتی که کاربر از استفاده از اپلیکیشن دارد ثمره کار یک تیم طراحی مجرب برای جذب مشتری مشکل پسند است.

انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب

 

با بالا رفتن تعداد پلتفرمهای طراحی اپلیکیشن و تخصصی شدن انها ، انتخاب یک پلتفرم مناسب بسته به نیاز و درخواست مشتری و تضمین آینده نگهداری و پشتیبانی از اپلیکیشن تخصص ماست .

گزارشات

 

کاربر قادر است علاوه بر رویت اطلاعات لحظه‌ای، وضعیت محیطی و اطلاعات قبلی را به‌صورت گزارش دریافت نماید.

اینترنت اشیا

 

پروتکل ارتباطی دیتالاگر HADRON اینترنت اشیا است که اطمینان از درستی اطلاعات و سرعت انتقال اطلاعات را برای کاربران ضمانت میکند.

پنل مدیریتی

 

این پنل جهت دسترسی و نظارت سازمان‌ها و مدیریت‌های پخش به مراکز زیر نظر آنها طراحی شده است .

محدوده غیر مجاز

 

دستگاه مرکزی دیتالاگر آنلاین HADRON مجهز به مودم GSM است که در صوررت خارج شدن از محدوده مجاز از پیش تعیین شده، اخطار را بصورت SMS به کاربر اطلاع میدهد .

 

 

 

 

 

طراحی و تولید اپلیکیشن خود را به ما بسیارید

ارتباط بی‌سیم

 

برای آسایش ، زیبایی و کیفیت کار، تیم سخت افزاری  هادرون ارتباط بین سنسورها و دستگاه مرکزی را به صورت بی سیم (wifi) برقرار کرده تا دیگر مشکل محدودیت طول سیم و نویزپذیری مرتفع شود .

از دیگر مشکلات که با ارتباط بی سیم رفع شده، زشت شدن فضای داخلی بعد از سیم کشی و نصب داکت است و همچنین امکان قطع شدن سیم به دلایل متعدد.

 

اعلام قطع برق

 

از آنجایی که حساسیت دما و رطوبت در نگهداری مواد دارویی بسیار بالاست ، می‌بایست در شرایط بحرانی مانند قطع برق، کاربر سریع مطلع شود تا بتواند در کوتاه ترین زمان اقدام به رفع مشکل نماید.

دستگاه مرکزی دیتالاگر آنلاین هادرون با دارا بودن یک باتری داخلی، قابلیت اعلام قطع برق در سیستم تهویه را دارد که این اخطار می‌تواند به انتخاب کاربر به صورت آژیر محیطی و یا ارسال پیامک به کاربر مس‍‍‍‍‍ئول اعلام شود.

 

گزارشات

 

در پنل نرم افزاری تحت وب هادرون امکان مشاهده لحظه‌ای هر سنسور به صورت نمودار با امکان تعیین محدوده مجاز وجود دارد . همچنین امکان گزارش گیری به شکل نمودار برای هفته، ماه و سال قبل نیز دیده شده که با فرمتهای گوناکون میتوان از گزارش خروجی تهیه کرد .

نمایش اطلاعات روی پنل مرکزی

 

در پنل مرکزی دیتالاگر هادرون یک نمایشگر 3.5 اینچی تعبیه شده که دما و رطوبت هر سنسور را بصورت آنلاین نمایش میدهد .

پنل مدیریتی

 

پنل مدیریتی تحت وب دیتالاگر هادرون امکان تعریف کاربران جدید با سطوح دسترسی متفاوت را به کاربر Admin میدهد .

محدوده غیر مجاز

 

در پنل گزارش گیری هادرون، کاربر میتواند محدوده دما و رطوبت را به صورت دستی تعیین، و سپس اقدام به گزارش گیری در محدوده انتخابی  جدید نماید .

افزایش امتیاز داروخانه‌ها

 

بر اساس «دستورالعمل ارزشیابی داروخانه های کشور» معاونت غذا و دارو، امتیاز نصب و راه‌اندازی دیتالاگر به شرح فایل ضمیمه میباشد:

دستورالعمل ارزشیابی داروخانه‌های کشور

سازمان‌هایی که به ما اعتماد کرده‌اند:

فروش پایان یک معامله نیست، آغاز یک تعهد است

 

 

 

۲۸۳

۷۵

۶

سنسورهای فروخته شده

دستگاه‌های فروخته شده

سازمان‌های خریدار

مجوز ها:

پنل مدیریتی تحت وب دیتالاگر هادرون امکان تعریف کاربران جدید با سطوح دسترسی متفاوت را به کاربر میدهد .