ارتباط بی‌سیم

 

در پکیج دیتالاگر هادرون دیگر نیاز به سیم کشی نیست. حتی نیاز به دستگاه مرکزی برای ارتباط سنسورها وجود ندارد.

سنسورها به صورت بی سیم به شبکه اینترنت وصل میشوند.

اعلام قطع برق

 

به دلیل حساسیت دما و رطوبت برای استفاده کنندگان دیتالاگر هادرون  به محض قطع برق و یا ارتباط با شبکه ، یک پیامک مبنی بر قطع ارتباط برای  مالک ارسال میشود تا در اسرع وقت به رفع مشکل بپردازد.

گزارشات

 

کاربر قادر است علاوه بر رویت اطلاعات لحظه‌ای، وضعیت محیطی و اطلاعات قبلی را به‌صورت گزارش دریافت نماید.

اطلاعات دما و رطوبت در دیتابیس دیتالاگر هاردون به مدت یک سال نگهداری میگردد.

اینترنت اشیا

 

پروتکل ارتباطی دیتالاگر HADRON اینترنت اشیا است که اطمینان از درستی اطلاعات و سرعت انتقال اطلاعات را برای کاربران ضمانت میکند.

پنل مدیریتی

 

این پنل جهت دسترسی و نظارت سازمان‌ها و مدیریت‌های پخش به مراکز زیر نظر آنها طراحی شده است .

محدوده غیر مجاز

 

از آنجایی که دما و رطوبت در محدوده مجاز برای نگهداری فرآورده های دارویی مد نظر خریداران دیتالاگر هادرون است . در صورت خارج شدن دما و رطوبت از محدوده مجاز برای مالک دیتالاگر پیامکی مبنی بر خارج شدن از محدوده مجاز ارسال میگردد.

 

 

 

 

 

هادرون، امکانات نامحدود

ارتباط بی‌سیم

 

برای آسایش ، زیبایی و کیفیت کار، تیم سخت افزاری  هادرون دستگاهی طراحی کرده اند که به صورت بی سیم و مستقیم بدون نیاز به دستگاه مرکزی با شبکه wifi  محلی ارتباط میگیرد . دستگاه جدید دیتالاگر هادرون بر بستر اینترنت اشیا اقدام به ارسال اطلاعات میکند.

از دیگر مشکلات که با ارتباط بی سیم رفع شده، زشت شدن فضای داخلی بعد از سیم کشی و نصب داکت است و همچنین امکان قطع شدن سیم به دلایل متعدد.

 

اعلام قطع برق

 

از آنجایی که حساسیت دما و رطوبت در نگهداری مواد دارویی بسیار بالاست ، می‌بایست در شرایط بحرانی مانند قطع برق، کاربر سریع مطلع شود تا بتواند در کوتاه ترین زمان اقدام به رفع مشکل نماید.

پس از قطع برق دیتالاگر و یا قطع ارتباط سرور مرکزی این مشکل را از طریق ارسال پیامک به کاربر اعلام میکند تا در سریعترین زمان اقدام به رفع مشکل شود

گزارشات

 

در پنل نرم افزاری تحت وب هادرون امکان مشاهده لحظه‌ای هر سنسور به صورت نمودار با امکان تعیین محدوده مجاز وجود دارد . همچنین امکان گزارش گیری به شکل نمودار برای هفته، ماه و سال قبل نیز دیده شده که با فرمتهای گوناکون میتوان از گزارش خروجی تهیه کرد .

نمایش اطلاعات روی دستگاه

 

 هادرون، در سبد محصولات خود دیتالاگری با یک نمایشگر رنگی تعبیه شده روی خود دارد که دما و رطوبت و اطلاعات ارتباطی دستگاه را نمایش میدهد  .

پنل مدیریتی

 

پنل مدیریتی تحت وب دیتالاگر هادرون امکان تعریف کاربران جدید با سطوح دسترسی متفاوت را به کاربر Admin میدهد .

از آنجایی که پنل مدیریتی نقش کلیدی برای مدیران برای نظارت بر عملکرد نیروهای زیر مجموعه در نگهداری دارو در شرایط محیطی استاندارد دارد ، ما تمام امکانات گزارشگیری و نموداری را برای راحتی در این پنل قرار داده ایم.

محدوده غیر مجاز

 

در پنل گزارش گیری هادرون، کاربر میتواند محدوده دما و رطوبت را به صورت دستی تعیین، و سپس اقدام به گزارش گیری در محدوده انتخابی  جدید نماید .

از آنجایی که نمودار سرعت پالایش محدوده مجاز را برای مدیران فراهم مکیند ، این امکان در پنل مدیریتی قرار داده شده است .

دیتالاگر آنلاین HADRON

دستگاهی برای اندازه‌گیری، ذخیره‌سازی و نمایش پارامترهای محیطی از جمله : دما، رطوبت، گرد و غبار و ... به صورت آنلاین می‌باشد.

پنل مدیریت جدید

افزایش امتیاز داروخانه‌ها

 

 

بر اساس «دستورالعمل ارزشیابی داروخانه های کشور» معاونت غذا و دارو، امتیاز نصب و راه‌اندازی دیتالاگر به شرح فایل ضمیمه میباشد:

دستورالعمل ارزشیابی داروخانه‌های کشور

App Androin

پنل مدیریت قدیمی

سازمان‌هایی که به ما اعتماد کرده‌اند:

۶

فروش پایان یک معامله نیست، آغاز یک تعهد است

 

 

 

۲۸۳

۷۵

سنسورهای فروخته شده

دستگاه‌های فروخته شده

سازمان‌های خریدار

مجوز ها:

پنل مدیریتی تحت وب دیتالاگر هادرون امکان تعریف کاربران جدید با سطوح دسترسی متفاوت را به کاربر میدهد .